Maszyny ogrodnicze

Rozdrabniacz elektryczny o mocy wejściowej 2 500 W

Szatkownica elektryczna o mocy 2500 W wyposażona jest w bezpiecznik termiczny, który zapobiega przeciążeniu i późniejszemu zniszczeniu urządzenia. Integralną częścią urządzenia jest plastikowy pojemnik, który znacznie ułatwia obsługę rozdrabniacza. Model ten może miażdżyć gałęzie o średnicy do 4 cm.

Cena w momencie recenzji: 886 zł

Kosiarka automatyczna Gardena 2000 m²

Lubisz nowoczesne rzeczy, które wykonują pracę za Ciebie i oszczędzają Twój czas? W takim razie z pewnością docenisz tego poręcznego pomocnika w postaci zrobotyzowanej kosiarki. Podczas koszenia możesz zająć się innymi rzeczami lub wreszcie mieć czas na korzystny i bardzo ważny odpoczynek.

Cena w momencie recenzji: 7 605 zł

Kosiarka żyłkowa ogrodowa VERTO AKU

Jak utrzymać trawnik w czystości i porządku? Jak uzyskać staranne wykończenie, nawet w trudno dostępnych miejscach, do których nie można dotrzeć kosiarką konwencjonalną? Wystarczy zaopatrzyć się w tę praktyczną i bardzo wydajną kosiarkę żyłkową.

Cena w momencie recenzji: 176 zł

Kosiarka automatyczna Smart SILENO+ 2000

Pielęgnacja trawnika może być tak prosta! GARDENA smart SILENO+ kosiarka automatyczna utrzymuje ostrza trawy na odpowiedniej długości, dzięki czemu można cieszyć się wolnym czasem. Dzięki systemowi SensorCut kosiarka automatyczna nie powoduje powstawania pasów na trawniku, lecz pozostawia doskonale utrzymany dywan z trawy.

Cena w momencie recenzji: 10 388 zł

Taczka ogrodowa G21 Maxi 150

Rozwój i innowacje nie zapomniały o obszarze narzędzi ogrodowych. Również tutaj możesz wybierać spośród ciekawych i nowoczesnych produktów, które uprzyjemnią Ci pracę wokół domu. Ta taczka ogrodowa jest na to wyraźnym dowodem. Jeśli chcesz czegoś nowego, niesztampowego, a przy tym wysokiej jakości i praktycznego, to zdecydowanie sięgnij po ten produkt.

Cena w momencie recenzji: 559 zł

Kosiarka żyłkowa z teleskopowym uchwytem Extol Craft 416125

Jeśli masz nierówny ogród z drzewami, skałami, krawężnikami lub miejscami do siedzenia, to wiesz, jak trudno jest kosić trawę konwencjonalną kosiarką samojezdną. W tym przypadku bez poręcznej, wysokiej jakości kosiarki sznurkowe można się obejść tylko wtedy, gdy chce się spędzić wiele godzin na ręcznym, misternym pieleniu zarośniętej trawy

Cena w momencie recenzji: 182 zł

Extol Premium Accu Mower 8895610

Utrzymanie pięknie zagospodarowanego ogrodu wymaga również doskonałego wyposażenia. Świetnym pomocnikiem, który na pewno się nie zmarnuje, jest ta kosiarka żyłkowa Extol Premium Accu. Bez przewodu zasilającego można łatwo, szybko i wygodnie przycinać miejsca trudno dostępne dla kosiarki samojezdnej, a także obszary wokół ogrodzeń, krawężników czy drzew i krzewów.