Narzędzia ogrodowe

Metalowe grabie z drewnianą rączką

Szukasz praktycznych pomocników do ogrodu? Bez czego nie może się obejść żaden właściciel domu? Jakich narzędzi nie może zabraknąć w Twoim domku? Tak, to grabie. Bez względu na to, czy Twoje dotychczasowe wysłużyły swój czas, czy po prostu zaopatrujesz się w swoje pierwsze, licz na ten typ.

Cena w momencie recenzji: 51 zł

Wysokiej jakości drewniane grabie ogrodowe

Drewniane grabie z drewnianym grzebieniem są wykonane z wysokiej jakości, mocnego i trwałego materiału. Nadają się do zwykłych prac ogrodowych, takich jak grabienie trawy, brudu itp.
Cechy podstawowe

długość 160 cm
szerokość grzebienia 52 cm
wysokość zębów 12 cm
liczba zębów: 14

Cena w momencie recenzji: 31 zł

Siekiera Extol Premium z drewnianą rękojeścią

Klasyczna siekiera rozłupująca wyposażona jest w solidną głowicę ze stali węglowej, która jest łatwa do naostrzenia w przypadku stępienia ostrza. Stożkowa geometria ostrza pozwala na łatwe wyciągnięcie siekiery z kłody, minimalizując nieprzyjemne uwięzienie w drewnie. Siekiera wyposażona jest w żelazny klin, który zapobiega niebezpiecznemu poluzowaniu się głowicy z trzonka.

Cena w momencie recenzji: 29 zł

Metalowy domek ogrodowy z świetlikiem dachowym

Jak utrzymać porządek w ogrodzie? Jak utrzymać porządek na działce, nie potykając się o grabie, łopatę, kosiarkę? Jak efektywnie przechowywać przez zimę takie rzeczy jak naziemny basen dmuchany? Jak przedłużyć żywotność mebli ogrodowych i innych przedmiotów oraz ochronić je przed deszczem i śniegiem? Rozwiązaniem jest zakup domku ogrodowego.

Cena w momencie recenzji: 2 215 zł

Taczka ogrodowa G21 Maxi 150

Rozwój i innowacje nie zapomniały o obszarze narzędzi ogrodowych. Również tutaj możesz wybierać spośród ciekawych i nowoczesnych produktów, które uprzyjemnią Ci pracę wokół domu. Ta taczka ogrodowa jest na to wyraźnym dowodem. Jeśli chcesz czegoś nowego, niesztampowego, a przy tym wysokiej jakości i praktycznego, to zdecydowanie sięgnij po ten produkt.

Cena w momencie recenzji: 559 zł

Kosiarka żyłkowa z teleskopowym uchwytem Extol Craft 416125

Jeśli masz nierówny ogród z drzewami, skałami, krawężnikami lub miejscami do siedzenia, to wiesz, jak trudno jest kosić trawę konwencjonalną kosiarką samojezdną. W tym przypadku bez poręcznej, wysokiej jakości kosiarki sznurkowe można się obejść tylko wtedy, gdy chce się spędzić wiele godzin na ręcznym, misternym pieleniu zarośniętej trawy

Cena w momencie recenzji: 182 zł

Domek ogrodowy 457×244 cm w nowoczesnym wzornictwie

Plastikowy domek ogrodowy Dekorhome o wymiarze 457×244 cm służy do przechowywania i sprawnego chowania rzeczy. Wykonana jest z trwałego materiału, który nie wymaga dodatkowej, specjalnej obróbki. Dzięki temu nie wymaga on konserwacji. Domek z tworzywa sztucznego w szarym wykończeniu sprawia, że materiał jest odporny na warunki atmosferyczne. Posiada długą żywotność. Nie traci nic ze swojego wyglądu, kształtu, jakości. Materiał, który nie żółknie i nie staje się kruchy.

Cena w momencie recenzji: 15 912 zł

Extol Premium Accu Mower 8895610

Utrzymanie pięknie zagospodarowanego ogrodu wymaga również doskonałego wyposażenia. Świetnym pomocnikiem, który na pewno się nie zmarnuje, jest ta kosiarka żyłkowa Extol Premium Accu. Bez przewodu zasilającego można łatwo, szybko i wygodnie przycinać miejsca trudno dostępne dla kosiarki samojezdnej, a także obszary wokół ogrodzeń, krawężników czy drzew i krzewów.

Dom drewniany z zadaszoną wiatą

Aster to drewniany domek narzędziowy – zadaszony dachem dwuspadowym z oryginalną asymetrią. Dłuższa powierzchnia dachu tworzy praktyczne schronienie, na przykład do przechowywania drewna i ochrony przed deszczem. Dach dwuspadowy pokryty papą bitumiczną stanowi doskonałą ochronę przed deszczem, śniegiem i gradem.

Cena w momencie recenzji: 3 472 zł

Duży domek ogrodowy metalowy zielony 311 x 291 cm

Przechowuj wszystkie swoje narzędzia i sprzęt ogrodniczy, meble i inne rzeczy w jednym miejscu. Bezpieczne i przejrzyste rozwiązanie oferuje bardzo praktyczny domek ogrodowy. Nie musisz już trzymać rzeczy na zewnątrz, gdzie narzędzia mogą zardzewieć itp

Cena w momencie recenzji: 2 039 zł

Metalowa składana łopata zewnętrzna

Blade z pokrowcem na pasek jest idealny dla wszystkich wędrowców, rybaków, poszukiwaczy skarbów i miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Łopata może być używana konwencjonalnie jako łopata, ale ostrze jest nadal wyposażone w piłę i może być również montowana jako motyka.

Cena w momencie recenzji: 40 zł

Dom drewniany KARIBU DEVIN z dachem dwuspadowym

Jak nie tylko utrzymać porządek na mniejszej działce, ale także zapewnić miejsce do przechowywania narzędzi ogrodowych, sprzętu i innych przedmiotów? Praktyczny mały domek drewniany będzie rozwiązaniem.

Cena w momencie recenzji: 3 233 zł

Uniwersalny wózek ręczny do przewożenia ładunków w ogrodzie

Przy pracy w ogrodzie warto zaopatrzyć się w dobrej jakości sprzęt. Do przewożenia ciężkich lub dużych przedmiotów potrzebny jest dobry wózek. Wózek ręczny Ventura o maksymalnym obciążeniu 300 kg jest doskonałym wyborem. Solidna konstrukcja z malowanej na czarno stali, odporna na warunki atmosferyczne i pokryta powłoką antykorozyjną, gwarantuje niezawodność i długą żywotność tego produktu.

Cena w momencie recenzji: 712 zł

Nowoczesna taczka ogrodowa o ładowności do 150 kg

Nowoczesna taczka wykonana z nowoczesnych materiałów, to właśnie taczka ogrodowa G21 Maxi 150. Unikalna konstrukcja ułatwia pracę i zmniejsza wysiłek związany z przenoszeniem ładunku z miejsca na miejsce. Taczka wykonana jest z solidnych materiałów, korpus z trwałego i wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Cena w momencie recenzji: 559 zł

Domek ogrodowy z drzwiami przesuwnymi i szopą

Metalowy domek ogrodowy jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania szerokiej gamy narzędzi, mebli ogrodowych i sprzętu. Wiata chroni zawartość nie tylko przed brudem i kurzem, ale także przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Cena w momencie recenzji: 2 480 zł

Mała wielofunkcyjna łopata z zębami

Perfekcja sama w sobie. Kto mógłby się oprzeć? Wydajne, sztaplowane, praktyczne, wysokiej jakości narzędzia wielofunkcyjne. Kto nie potrzebuje przynajmniej jednej sztuki? Wielokrotnie nagradzany i niemal niezastąpiony produkt do samochodu, na biwak lub do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Nie masz jeszcze tej poręcznej rzeczy? Teraz możesz to od razu naprawić.

Cena w momencie recenzji: 26 zł

Akumulatorowe nożyce do trawy i nożyce do żywopłotu Extol Premium 8895440 HT 72

Extol Premium akumulatorowe nożyce do trawy 8895440 HT 72 są idealne do zarośniętej trawy w trudno dostępnych miejscach. Można ich używać do koszenia trawy wzdłuż budynków, chodników, krawężników, w szczelinach między budynkami i krótko mówiąc wszędzie tam, gdzie nie można dotrzeć zwykłą kosiarką ogrodową. Podkaszarka doskonale nadaje się również do cięcia trawy wokół drzew, u podnóża ławek lub przy altanach ogrodowych. Z nimi łatwo jest uzyskać doskonały wygląd ogrodu.

Chata ogrodowa z noclegiem

Idealne rozwiązanie do przechowywania mebli ogrodowych, sprzętu i narzędzi, jak również odpowiednia alternatywa dla noclegów. Wszystko to oferuje i umożliwia wysokiej jakości drewniany domek o imponującym wyglądzie, który doskonale wkomponuje się w Państwa ogród. Jest to również doskonała propozycja dla tych, którzy posiadają działkę i potrzebują przechować cały swój dobytek oraz ewentualnie mieć miejsce do spania na noc.

Cena w momencie recenzji: 8 510 zł

Accu Nożyce do trawy i żywopłotu Extol Craft 415120

Sekator akumulatorowy jest przeznaczony do łatwego i szybkiego przycinania zieleni w ogrodzie. Tam, gdzie nie sięga kosiarka, z łatwością poradzą sobie te akumulatorowe nożyce. Zmieniając przystawkę, można przycinać również małe gałęzie żywopłotu.

Cena w momencie recenzji: 109 zł

Widły ogrodowe z drewnianą rączką

Widły ogrodowe z drewnianą rączką staną się Twoim ulubionym narzędziem ogrodniczym podczas rozbijania kompostu, pracy z trawą, strzechą czy sianem. Dzięki długim końcówkom ze stali węglowej praca zawsze będzie łatwa i najmniej męcząca. Część robocza jest wykończona matowym lakierem proszkowym, który się nie ściera, więc widelec zawsze będzie wyglądał jak nowy.

Cena w momencie recenzji: 38 zł