Oświetlenie ogrodowe

Świąteczne sople świetlne z pilotem

Zadbaj o wyjątkową magię świątecznych dekoracji. Udekoruj swój balkon, taras. Nie masz balkonu? Nieważne, możesz go wykorzystać do dekoracji wnętrz. Oświetlenie dekoracyjne, które nigdy się nie nudzi i wyróżnia się ekonomią.

Cena w momencie recenzji: 79 zł

Oświetlenie LED w postaci wodospadu światła

Jak nie tylko upiększyć swój ogród, ale również uzyskać praktyczne oświetlenie? Jak udekorować swój wygląd zewnętrzny nie tylko na święta? Uczyń swoją przestrzeń zewnętrzną przytulną, uzyskując oświetlenie w postaci spadającego śniegu. Kto oprze się temu pięknu? Zachwyci i ogrzeje duszę, wyczarowując przyjemną iluminację.

Cena w momencie recenzji: 139 zł

Zewnętrzny przewód oświetleniowy LED – 480 diod

Wodoodporne oświetlenie zewnętrzne dostarczane z kablem i wtyczką, aby rozjaśnić Twój dom w zimie i w lecie. Oświetlenie może być natychmiast wykorzystane. Idealnie nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Możesz nim udekorować ogród, balkon, dom, namiot ogrodowy lub wyczarować atmosferę rodem z Las Vegas i zagrać naszymi żetonami do pokera. Kable świetlne LED są bardziej ekonomiczne, odporne na wstrząsy i nie emitują ciepła dzięki diodom LED.

Cena w momencie recenzji: 195 zł

Biały prostokątny kwietnik z oświetleniem Lungo

Masz ogród w nowoczesnym stylu i musisz kupić pasujące do niego akcesoria? Chcesz podkreślić urok atmosfery panującej na zewnątrz? Lubisz oryginalność?

Cena w momencie recenzji: 630 zł

Lampa krzew z 100 lampkami LED, średnica 90 cm

Oryginalna siatka świetlna, którą po prostu musisz mieć! Piękne oświetlenie, które wyczaruje wspaniałą atmosferę nie tylko podczas świąt Bożego Narodzenia, ale także przez cały rok. Siatka jest idealnym rozwiązaniem, jeśli preferujesz bezproblemową i szybką instalację oświetlenia.

Cena w momencie recenzji: 52 zł

Świąteczne sople świetlne LED

Świąteczne oświetlenie dekoracyjne – sople – 60 LED zimna biel. 60 sopli, 60 diod LED, to spora porcja świątecznych lampek. A kiedy jeszcze są na usługach sopli, od razu pojawia się świąteczny, zimowy nastrój. Oświetlają zewnątrz i wewnątrz, dekorują okna, balkony, drzwi i wszystko co tylko sobie wymyślisz.

Cena w momencie recenzji: 73 zł

DecoLED migające stalaktyty świąteczne

Zapal stalaktyty z serii oświetlenia świątecznego EASY FIX. Dekoracja świetlna o wymiarach 3 x 0,5 m świeci 114 ciepłobiałymi diodami LED. 18 diod LED o lodowobiałej poświacie tworzy wrażenie połyskującego lodu. W połączeniu z ciepłobiałymi diodami LED uzyskany efekt świetlny jest absolutnie zachwycający.

Cena w momencie recenzji: 359 zł

Podświetlana zasłona świąteczna do okna francuskiego

Świecące zasłony okienne stworzą wspaniałą atmosferę w Twoim pokoju. Kurtyna składa się z cienkich srebrnych drucików z mini diodami LED, które świecą przyjemnym żółtym światłem. Dla uzyskania doskonałego efektu, pomiędzy diodami LED dodano 10% białego światła. Breloczek posiada 8 regulowanych trybów, dzięki czemu do każdego akcesorium można dobrać inny.

Cena w momencie recenzji: 78 zł

Lampa solarna w nowoczesnym, kwadratowym kształcie

Nie ma to jak akcesoria zewnętrzne, które olśniewają zarówno pod względem dekoracyjnym, jak i funkcjonalnym. Świeć światłem nie tylko na drodze. Stwórz romantyczną atmosferę w swoim ogrodzie lub na tarasie. Spraw, aby Twój ogród był bardziej zachęcający. I z tą lampą solarną. Ty po prostu tego chcesz. Docenisz go w każdej przestrzeni zewnętrznej. Zachwyci Cię swoją ceną.

Cena w momencie recenzji: 15 zł

Łańcuch świetlny LED do całorocznego użytku na zewnątrz

Jak sprawić, żeby na zewnątrz było jeszcze ładniej? Jak sprawić, by Twój kącik wypoczynkowy na świeżym powietrzu, balkon lub taras stały się piękniejsze i bardziej przytulne? Rozwiązaniem jest to praktyczne i ekonomiczne oświetlenie zewnętrzne w formie łańcucha. Nadaje się do oświetlenia dekoracyjnego na Boże Narodzenie, jak również do użytku całorocznego.

Cena w momencie recenzji: 54 zł

Kolorowe światła imprezowe z latarkami

Planujesz zorganizować imprezę w dobrym stylu? W takim razie potrzebujesz pięknego oświetlenia LED do swojego domu i ogrodu! Ta poręczna lampa o długości 5 metrów to świetna inwestycja, ponieważ choć jest przeznaczona głównie do użytku zewnętrznego, można ją również wykorzystać do dekoracji wnętrz, na przykład podczas świąt Bożego Narodzenia lub przyjęcia urodzinowego. W komplecie pilot zdalnego sterowania.

Cena w momencie recenzji: 45 zł

Kurtyna świetlna LED do użytku całorocznego

System oświetlenia diLED jest wyjątkowy, dzięki mnogości możliwości łączenia i przedłużania sznurów. System diLED jest już zbliżony jakościowo do oświetlenia profesjonalnego. Średnia żywotność żarówek LED wynosi ok. 50 000 godzin świecenia.

Cena w momencie recenzji: 129 zł

Stal nierdzewna Ogrodowe Lampy Słoneczne

Lampa solarna jest produktem ekologicznym i przyjaznym dla środowiska. Lampa solarna powinna być zainstalowana w miejscu, gdzie światło słoneczne może być najlepiej zlokalizowane, a powierzchnia panelu słonecznego powinna być umieszczona w najbardziej odpowiednim kierunku dla maksymalnego nasłonecznienia.