Szopy na drewno

Możesz zapomnieć o nieestetycznych pudełkach. Gustowne domki z bali i praktyczne szopy na drewno, które nie naruszają wyglądu domu są w. Nie jest problemem znalezienie szopy, która pasuje do budynku i prawie wtapia się w niego.

Dlaczego szopa na drewno?

.
Domy z bali spełniają swoją rolę wszędzie tam, gdzie drewno jest wykorzystywane jako paliwo do ogrzewania domu, domku letniskowego, domku letniskowego i innych budynków. Piec na drewno może znaleźć swoje miejsce również tam, gdzie drewno służy do ogrzewania lub rozpalania grilla. W każdym razie jasne jest, że jego wygląd będzie miał duże znaczenie. Równie ważna jest dla nas jego funkcja.

Suche drewno

Drewniana szopa z pewnością nie musi być tylko drewniana. Gnijąca drewniana szopa może stać się przeszłością! Wiaty metalowe to strzał w dziesiątkę – nie wymagają konserwacji i są trwałe. Są one prawie niezniszczalne. Rozdrobnione drewno opałowe musi być przechowywane w sposób prawidłowy i estetyczny. Musi on być suchy i gotowy do natychmiastowego użycia. Kłody układamy tak, aby efekt końcowy wyglądał ładnie, a drewno było wygodnie usuwane kawałek po kawałku.

Jak przechowywać logi

Aby polana dobrze się paliły, muszą być odpowiednio wysuszone i zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi. Szybko tracą na wartości, jeśli zostaną położone np. bezpośrednio na ziemi. Przechowywanie i suszenie jest optymalne w domu z bali, w którym następuje cyrkulacja powietrza, a drewno znajduje się co najmniej 15 cm od ziemi. W miejscu niezabezpieczonym, schronienie takie nie może być pozbawione dachu.

Nowoczesne szopy drewniane różnią się znacznie w formie, materiałów i wielkości. Naprawdę mamy w czym wybierać.

Duży metalowy stojak zewnętrzny na drewno SADR DOUBLE

Ogrzewanie drewnem wciąż ma swoich fanów, nie tylko ze względu na romantyzm płonącego ognia, ale także z powodów ekonomicznych. Dlatego coraz częściej spotykamy w domach kominki lub piece i kotły opalane drewnem. Jednak dla efektywnego ogrzewania konieczne jest odpowiednie przechowywanie drewna, w czym jakości stojaki na drewno mogą bardzo pomóc.

Cena w momencie recenzji: 335 zł

Domek metalowy na drewno opałowe 1700x620x1400-1640

Mokre drewno jest trudne do ogrzania, każdy o tym wie. Dlatego warto go przechowywać i chronić przed deszczem, śniegiem i wilgocią. Aby utrzymać ciepło w kominku, piecu lub ognisku, należy zaopatrzyć się w odpowiednie schronienie, dzięki któremu kłody, bale i inne drewno opałowe zachowają swoją cenną wartość.

Cena w momencie recenzji: 347 zł

Domek na drewno 130x60x168 cm wykonany z drewna sosnowego z zadaszeniem

Dobry zapas drewna wymaga przestronnej i dobrze wykonanej chaty z bali. Jeśli ogrzewasz swój dom, domek lub chatę głównie lub tylko od czasu do czasu piecem lub kominkiem, docenisz posiadanie drewna pod ręką i dobrze wysuszonego bez zagrożenia deszczem, śniegiem lub wilgocią. Domek z litego drewna sosnowego jest bez wątpienia właściwym wyborem. Dzięki imponującym wymiarom: 130 cm szerokości, 60 cm głębokości i 168 cm wysokości, pomieści naprawdę solidny zapas drewna opałowego.

Cena w momencie recenzji: 631 zł

Dom drewniany z zadaszoną wiatą

Aster to drewniany domek narzędziowy – zadaszony dachem dwuspadowym z oryginalną asymetrią. Dłuższa powierzchnia dachu tworzy praktyczne schronienie, na przykład do przechowywania drewna i ochrony przed deszczem. Dach dwuspadowy pokryty papą bitumiczną stanowi doskonałą ochronę przed deszczem, śniegiem i gradem.

Cena w momencie recenzji: 3 472 zł

Tani metalowy klocek na ogrodzenie lub ścianę domu

Drewniany stojak VeGA KOMFORT 180-DG w kolorze ciemnoszarym. Stojaki na drewno VeGA są idealnym rozwiązaniem do całorocznego przechowywania drewna. Dzięki stojakowi drewno znajduje się nad ziemią i nie ma bezpośredniego kontaktu z podłożem. Eliminuje to problemy z pleśnią i gniciem. Instalacja stojaka jest bardzo prosta i może być łatwo wykonana przez każdego.