Utrzymanie i pielęgnacja ogrodu

Kosiarka automatyczna Gardena 2000 m²

Lubisz nowoczesne rzeczy, które wykonują pracę za Ciebie i oszczędzają Twój czas? W takim razie z pewnością docenisz tego poręcznego pomocnika w postaci zrobotyzowanej kosiarki. Podczas koszenia możesz zająć się innymi rzeczami lub wreszcie mieć czas na korzystny i bardzo ważny odpoczynek.

Cena w momencie recenzji: 7 605 zł

Wysokiej jakości drewniane grabie ogrodowe

Drewniane grabie z drewnianym grzebieniem są wykonane z wysokiej jakości, mocnego i trwałego materiału. Nadają się do zwykłych prac ogrodowych, takich jak grabienie trawy, brudu itp.
Cechy podstawowe

długość 160 cm
szerokość grzebienia 52 cm
wysokość zębów 12 cm
liczba zębów: 14

Cena w momencie recenzji: 31 zł

Kosiarka żyłkowa ogrodowa VERTO AKU

Jak utrzymać trawnik w czystości i porządku? Jak uzyskać staranne wykończenie, nawet w trudno dostępnych miejscach, do których nie można dotrzeć kosiarką konwencjonalną? Wystarczy zaopatrzyć się w tę praktyczną i bardzo wydajną kosiarkę żyłkową.

Cena w momencie recenzji: 176 zł

Przedłużacz węża ogrodowego 40 m

Czy cieszysz się z komfortu posiadania własnego ogrodu? Niezależnie od tego, czy masz przydomowy ogród, czy domek letniskowy, z pewnością przydadzą Ci się praktyczni pomocnicy. Węże ogrodowe są z pewnością jednym z nich. W nowoczesnym i bardzo praktycznym wzornictwie.

Cena w momencie recenzji: 352 zł

Siekiera Extol Premium z drewnianą rękojeścią

Klasyczna siekiera rozłupująca wyposażona jest w solidną głowicę ze stali węglowej, która jest łatwa do naostrzenia w przypadku stępienia ostrza. Stożkowa geometria ostrza pozwala na łatwe wyciągnięcie siekiery z kłody, minimalizując nieprzyjemne uwięzienie w drewnie. Siekiera wyposażona jest w żelazny klin, który zapobiega niebezpiecznemu poluzowaniu się głowicy z trzonka.

Cena w momencie recenzji: 29 zł

Metalowy domek ogrodowy z świetlikiem dachowym

Jak utrzymać porządek w ogrodzie? Jak utrzymać porządek na działce, nie potykając się o grabie, łopatę, kosiarkę? Jak efektywnie przechowywać przez zimę takie rzeczy jak naziemny basen dmuchany? Jak przedłużyć żywotność mebli ogrodowych i innych przedmiotów oraz ochronić je przed deszczem i śniegiem? Rozwiązaniem jest zakup domku ogrodowego.

Cena w momencie recenzji: 2 215 zł

Rozdzielacz gniazd 4-drożnych

Czy nie potrzebujesz poręcznego pomocnika w swoim ogrodzie? Nie masz jeszcze gniazda ogrodowego? Najwyższy czas temu zaradzić, zaopatrując się w to gniazdo ogrodowe, które wyróżnia się zarówno działaniem, jak i pięknym wyglądem.

Cena w momencie recenzji: 240,99 zł

Wąż przedłużający do 15 m

Wąż zraszający Superhoze Plus firmy Hozelock będzie bez wątpienia idealnym narzędziem do podlewania Twojego ogrodu. Trwała warstwa zewnętrzna rozciągliwego węża do wody jest wykonana z tkanego poliestru, który jest doskonale odporny na promienie UV, natomiast warstwa wewnętrzna jest wykonana w 100% z naturalnej gumy

Cena w momencie recenzji: 228 zł

Kosiarka automatyczna Smart SILENO+ 2000

Pielęgnacja trawnika może być tak prosta! GARDENA smart SILENO+ kosiarka automatyczna utrzymuje ostrza trawy na odpowiedniej długości, dzięki czemu można cieszyć się wolnym czasem. Dzięki systemowi SensorCut kosiarka automatyczna nie powoduje powstawania pasów na trawniku, lecz pozostawia doskonale utrzymany dywan z trawy.

Cena w momencie recenzji: 10 388 zł

Taczka ogrodowa G21 Maxi 150

Rozwój i innowacje nie zapomniały o obszarze narzędzi ogrodowych. Również tutaj możesz wybierać spośród ciekawych i nowoczesnych produktów, które uprzyjemnią Ci pracę wokół domu. Ta taczka ogrodowa jest na to wyraźnym dowodem. Jeśli chcesz czegoś nowego, niesztampowego, a przy tym wysokiej jakości i praktycznego, to zdecydowanie sięgnij po ten produkt.

Cena w momencie recenzji: 559 zł

Duży metalowy stojak zewnętrzny na drewno SADR DOUBLE

Ogrzewanie drewnem wciąż ma swoich fanów, nie tylko ze względu na romantyzm płonącego ognia, ale także z powodów ekonomicznych. Dlatego coraz częściej spotykamy w domach kominki lub piece i kotły opalane drewnem. Jednak dla efektywnego ogrzewania konieczne jest odpowiednie przechowywanie drewna, w czym jakości stojaki na drewno mogą bardzo pomóc.

Cena w momencie recenzji: 335 zł

Kosiarka żyłkowa z teleskopowym uchwytem Extol Craft 416125

Jeśli masz nierówny ogród z drzewami, skałami, krawężnikami lub miejscami do siedzenia, to wiesz, jak trudno jest kosić trawę konwencjonalną kosiarką samojezdną. W tym przypadku bez poręcznej, wysokiej jakości kosiarki sznurkowe można się obejść tylko wtedy, gdy chce się spędzić wiele godzin na ręcznym, misternym pieleniu zarośniętej trawy

Cena w momencie recenzji: 182 zł

Domek metalowy na drewno opałowe 1700x620x1400-1640

Mokre drewno jest trudne do ogrzania, każdy o tym wie. Dlatego warto go przechowywać i chronić przed deszczem, śniegiem i wilgocią. Aby utrzymać ciepło w kominku, piecu lub ognisku, należy zaopatrzyć się w odpowiednie schronienie, dzięki któremu kłody, bale i inne drewno opałowe zachowają swoją cenną wartość.

Cena w momencie recenzji: 347 zł

Domek na drewno 130x60x168 cm wykonany z drewna sosnowego z zadaszeniem

Dobry zapas drewna wymaga przestronnej i dobrze wykonanej chaty z bali. Jeśli ogrzewasz swój dom, domek lub chatę głównie lub tylko od czasu do czasu piecem lub kominkiem, docenisz posiadanie drewna pod ręką i dobrze wysuszonego bez zagrożenia deszczem, śniegiem lub wilgocią. Domek z litego drewna sosnowego jest bez wątpienia właściwym wyborem. Dzięki imponującym wymiarom: 130 cm szerokości, 60 cm głębokości i 168 cm wysokości, pomieści naprawdę solidny zapas drewna opałowego.

Cena w momencie recenzji: 631 zł

Domek ogrodowy 457×244 cm w nowoczesnym wzornictwie

Plastikowy domek ogrodowy Dekorhome o wymiarze 457×244 cm służy do przechowywania i sprawnego chowania rzeczy. Wykonana jest z trwałego materiału, który nie wymaga dodatkowej, specjalnej obróbki. Dzięki temu nie wymaga on konserwacji. Domek z tworzywa sztucznego w szarym wykończeniu sprawia, że materiał jest odporny na warunki atmosferyczne. Posiada długą żywotność. Nie traci nic ze swojego wyglądu, kształtu, jakości. Materiał, który nie żółknie i nie staje się kruchy.

Cena w momencie recenzji: 15 912 zł

Extol Premium Accu Mower 8895610

Utrzymanie pięknie zagospodarowanego ogrodu wymaga również doskonałego wyposażenia. Świetnym pomocnikiem, który na pewno się nie zmarnuje, jest ta kosiarka żyłkowa Extol Premium Accu. Bez przewodu zasilającego można łatwo, szybko i wygodnie przycinać miejsca trudno dostępne dla kosiarki samojezdnej, a także obszary wokół ogrodzeń, krawężników czy drzew i krzewów.

Półka drewniana do wewnątrz i na zewnątrz

Jak sprawić, aby Twój dom, a zwłaszcza jego otoczenie, było jeszcze ładniejsze, przytulniejsze i tworzyło przyjemną atmosferę i oazę spokoju? Najpewniejszym rozwiązaniem jest drewno. Tutaj w formie drewnianej półki. Istota tkwi w samym materiale i jego wszechstronnym zastosowaniu. Ten praktyczny przedmiot będzie mile widziany i doceniany w każdym domu. Nadaje się do domu lub gdziekolwiek na zewnątrz, do ogrodu, na taras, balkon, itp.

Cena w momencie recenzji: 189 zł

Beczka na deszczówkę o pojemności 210 l

Nowoczesna beczka na deszczówkę o pojemności 210 l to świetny dodatek i pomocnik w ogrodzie. Zbiornik na wodę wyróżnia się przede wszystkim trwałością materiału oraz możliwością podłączenia kranu lub dodatkowego węża. Kształt i konstrukcja zbiornika jest inspirowana wzorem starożytnej amfory, dzięki czemu nie musisz się wstydzić umieścić go w widocznym miejscu w swoim ogrodzie.

Cena w momencie recenzji: 240 zł

Sadzarka ogrodowa z wkładem z rattanu

Dzbanek ogrodowy z wkładem wykonany jest z tworzywa sztucznego o fakturze wiernie imitującej naturalny rattan. Stanowi doskonały element dekoracyjny dla każdego balkonu, tarasu lub innej przestrzeni. Skorupa jest odporna na warunki atmosferyczne, zwłaszcza na promienie UV, dzięki czemu jej kolor nie zmienia odcienia pod wpływem promieni słonecznych.

Cena w momencie recenzji: 59 zł

Dom drewniany z zadaszoną wiatą

Aster to drewniany domek narzędziowy – zadaszony dachem dwuspadowym z oryginalną asymetrią. Dłuższa powierzchnia dachu tworzy praktyczne schronienie, na przykład do przechowywania drewna i ochrony przed deszczem. Dach dwuspadowy pokryty papą bitumiczną stanowi doskonałą ochronę przed deszczem, śniegiem i gradem.

Cena w momencie recenzji: 3 472 zł

Praktyczny hotel dla owadów w ogrodzie

Drewniany hotel dla owadów o wymiarach 30×24,3×9,2 cm tworzy kryjówki i schronienie dla pożytecznych owadów w Twoim ogrodzie, latem i w czasie hibernacji. Wykonany jest z trwałego, wysokiej jakości materiału.

Cena w momencie recenzji: 69 zł

Duży domek ogrodowy metalowy zielony 311 x 291 cm

Przechowuj wszystkie swoje narzędzia i sprzęt ogrodniczy, meble i inne rzeczy w jednym miejscu. Bezpieczne i przejrzyste rozwiązanie oferuje bardzo praktyczny domek ogrodowy. Nie musisz już trzymać rzeczy na zewnątrz, gdzie narzędzia mogą zardzewieć itp

Cena w momencie recenzji: 2 039 zł

Tani kabel grzewczy do ochrony drzew przed mrozem

Aby następnej wiosny wszystko pozostało zielone: ogrzewacz do roślin Waldbeck Greenwire trwale ogrzewa w zimowych temperaturach i skutecznie chroni palmy i inne rośliny egzotyczne przed mrozem i uszkodzeniami spowodowanymi przez zimno. Kabel grzewczy o długości 6 metrów można łatwo owinąć wokół korzeni roślin, wokół korony lub pnia. Dzięki technice samoregulacji nagrzewnica automatycznie włącza się przy temperaturze 3°C lub niższej. Waldbeck Greenwire stale i w zależności od potrzeb ogrzewa rośliny doniczkowe, palmy i rośliny egzotyczne z mocą grzewczą maks. 30 W – zapewniając w ten sposób optymalne przezimowanie.

Cena w momencie recenzji: 69 zł

Podwyższony grządek z wentylacją z imitacji drewna

Ciesz się wygodną pracą w ogrodzie w każdym miejscu na zewnątrz. Wielokrotnie nagradzany dodatek do ogrodu. Oszczędzaj swoje kolana i plecy. Zaserwuj sobie własne warzywa lub zioła. Praktyczny i niezwykle funkcjonalny dodatek do każdego ogrodu, który ucieszy nawet osoby starsze.

Cena w momencie recenzji: 587 zł

1 2