Utrzymanie i pielęgnacja ogrodu

Drewniana wiata na 2 pojemniki o pojemności 240 l

Czy lubisz porządek w ogrodzie? W takim razie docenisz zdobycie tego praktycznego schronu na kosze. Zachwyca swoim designem. Wyróżnia się jakością materiału.

Cena w momencie recenzji: 850 zł

Sito gabionowe do pojemników

Jeśli szukasz sposobu na osłonięcie koszy na swojej posesji, nasz ekran gabionowy jest idealnym rozwiązaniem. Wytrzymały gabion przeznaczony jest do wypełnienia kamieniami lub żwirem. Wykonany jest z ocynkowanej stali nierdzewnej, która nie ulega wpływom atmosferycznym i zapewnia wytrzymałość i stabilność gabionu.

Cena w momencie recenzji: 601 zł

Metalowe grabie z drewnianą rączką

Szukasz praktycznych pomocników do ogrodu? Bez czego nie może się obejść żaden właściciel domu? Jakich narzędzi nie może zabraknąć w Twoim domku? Tak, to grabie. Bez względu na to, czy Twoje dotychczasowe wysłużyły swój czas, czy po prostu zaopatrujesz się w swoje pierwsze, licz na ten typ.

Cena w momencie recenzji: 51 zł

Rozdrabniacz elektryczny o mocy wejściowej 2 500 W

Szatkownica elektryczna o mocy 2500 W wyposażona jest w bezpiecznik termiczny, który zapobiega przeciążeniu i późniejszemu zniszczeniu urządzenia. Integralną częścią urządzenia jest plastikowy pojemnik, który znacznie ułatwia obsługę rozdrabniacza. Model ten może miażdżyć gałęzie o średnicy do 4 cm.

Cena w momencie recenzji: 886 zł

Beczka na wodę deszczową z praktycznym kranem

Nie ma to jak praktyczne akcesoria do pracy w plenerze. Jeśli jesteś dumny ze swojego ogrodu, domku lub chaty, docenisz nabycie beczki na wodę deszczową. A tutaj w precyzyjnym wykonaniu.

Cena w momencie recenzji: 737,99 zł

Wiata na drewno ogrodowe G21 WOH 181

Czy ogrzewasz swój dom lub domek drewnem? Czy jesteś dumny ze swojego kominka? Wtedy docenisz praktyczne akcesorium zewnętrzne, jakim jest ta wiata na drewno.

Cena w momencie recenzji: 827 zł

Rozdzielacz gniazdowy 4-drogowy z pokrywą ochronną

Masz dość ciągłego używania przedłużacza w ogrodzie do koszenia trawnika, do elektrycznego grilla czy do oświetlenia wieczornej imprezy? Z gniazdem Waldbeck Power Rock Remote w kamieniu można łatwo położyć temu kres. Dzięki łącznej mocy do 2500 W, rozdzielacz jest w stanie zasilić jednocześnie kosiarkę, piłę i radio ogrodowe.

Cena w momencie recenzji: 290 zł

Kosiarka automatyczna Gardena 2000 m²

Lubisz nowoczesne rzeczy, które wykonują pracę za Ciebie i oszczędzają Twój czas? W takim razie z pewnością docenisz tego poręcznego pomocnika w postaci zrobotyzowanej kosiarki. Podczas koszenia możesz zająć się innymi rzeczami lub wreszcie mieć czas na korzystny i bardzo ważny odpoczynek.

Cena w momencie recenzji: 7 605 zł

Wysokiej jakości drewniane grabie ogrodowe

Drewniane grabie z drewnianym grzebieniem są wykonane z wysokiej jakości, mocnego i trwałego materiału. Nadają się do zwykłych prac ogrodowych, takich jak grabienie trawy, brudu itp.
Cechy podstawowe

długość 160 cm
szerokość grzebienia 52 cm
wysokość zębów 12 cm
liczba zębów: 14

Cena w momencie recenzji: 31 zł

Kosiarka żyłkowa ogrodowa VERTO AKU

Jak utrzymać trawnik w czystości i porządku? Jak uzyskać staranne wykończenie, nawet w trudno dostępnych miejscach, do których nie można dotrzeć kosiarką konwencjonalną? Wystarczy zaopatrzyć się w tę praktyczną i bardzo wydajną kosiarkę żyłkową.

Cena w momencie recenzji: 176 zł

Przedłużacz węża ogrodowego 40 m

Czy cieszysz się z komfortu posiadania własnego ogrodu? Niezależnie od tego, czy masz przydomowy ogród, czy domek letniskowy, z pewnością przydadzą Ci się praktyczni pomocnicy. Węże ogrodowe są z pewnością jednym z nich. W nowoczesnym i bardzo praktycznym wzornictwie.

Cena w momencie recenzji: 352 zł

Siekiera Extol Premium z drewnianą rękojeścią

Klasyczna siekiera rozłupująca wyposażona jest w solidną głowicę ze stali węglowej, która jest łatwa do naostrzenia w przypadku stępienia ostrza. Stożkowa geometria ostrza pozwala na łatwe wyciągnięcie siekiery z kłody, minimalizując nieprzyjemne uwięzienie w drewnie. Siekiera wyposażona jest w żelazny klin, który zapobiega niebezpiecznemu poluzowaniu się głowicy z trzonka.

Cena w momencie recenzji: 29 zł

Metalowy domek ogrodowy z świetlikiem dachowym

Jak utrzymać porządek w ogrodzie? Jak utrzymać porządek na działce, nie potykając się o grabie, łopatę, kosiarkę? Jak efektywnie przechowywać przez zimę takie rzeczy jak naziemny basen dmuchany? Jak przedłużyć żywotność mebli ogrodowych i innych przedmiotów oraz ochronić je przed deszczem i śniegiem? Rozwiązaniem jest zakup domku ogrodowego.

Cena w momencie recenzji: 2 215 zł

Rozdzielacz gniazd 4-drożnych

Czy nie potrzebujesz poręcznego pomocnika w swoim ogrodzie? Nie masz jeszcze gniazda ogrodowego? Najwyższy czas temu zaradzić, zaopatrując się w to gniazdo ogrodowe, które wyróżnia się zarówno działaniem, jak i pięknym wyglądem.

Cena w momencie recenzji: 240,99 zł

Wąż przedłużający do 15 m

Wąż zraszający Superhoze Plus firmy Hozelock będzie bez wątpienia idealnym narzędziem do podlewania Twojego ogrodu. Trwała warstwa zewnętrzna rozciągliwego węża do wody jest wykonana z tkanego poliestru, który jest doskonale odporny na promienie UV, natomiast warstwa wewnętrzna jest wykonana w 100% z naturalnej gumy

Cena w momencie recenzji: 228 zł

Kosiarka automatyczna Smart SILENO+ 2000

Pielęgnacja trawnika może być tak prosta! GARDENA smart SILENO+ kosiarka automatyczna utrzymuje ostrza trawy na odpowiedniej długości, dzięki czemu można cieszyć się wolnym czasem. Dzięki systemowi SensorCut kosiarka automatyczna nie powoduje powstawania pasów na trawniku, lecz pozostawia doskonale utrzymany dywan z trawy.

Cena w momencie recenzji: 10 388 zł

Taczka ogrodowa G21 Maxi 150

Rozwój i innowacje nie zapomniały o obszarze narzędzi ogrodowych. Również tutaj możesz wybierać spośród ciekawych i nowoczesnych produktów, które uprzyjemnią Ci pracę wokół domu. Ta taczka ogrodowa jest na to wyraźnym dowodem. Jeśli chcesz czegoś nowego, niesztampowego, a przy tym wysokiej jakości i praktycznego, to zdecydowanie sięgnij po ten produkt.

Cena w momencie recenzji: 559 zł

Duży metalowy stojak zewnętrzny na drewno SADR DOUBLE

Ogrzewanie drewnem wciąż ma swoich fanów, nie tylko ze względu na romantyzm płonącego ognia, ale także z powodów ekonomicznych. Dlatego coraz częściej spotykamy w domach kominki lub piece i kotły opalane drewnem. Jednak dla efektywnego ogrzewania konieczne jest odpowiednie przechowywanie drewna, w czym jakości stojaki na drewno mogą bardzo pomóc.

Cena w momencie recenzji: 335 zł

Kosiarka żyłkowa z teleskopowym uchwytem Extol Craft 416125

Jeśli masz nierówny ogród z drzewami, skałami, krawężnikami lub miejscami do siedzenia, to wiesz, jak trudno jest kosić trawę konwencjonalną kosiarką samojezdną. W tym przypadku bez poręcznej, wysokiej jakości kosiarki sznurkowe można się obejść tylko wtedy, gdy chce się spędzić wiele godzin na ręcznym, misternym pieleniu zarośniętej trawy

Cena w momencie recenzji: 182 zł

Domek metalowy na drewno opałowe 1700x620x1400-1640

Mokre drewno jest trudne do ogrzania, każdy o tym wie. Dlatego warto go przechowywać i chronić przed deszczem, śniegiem i wilgocią. Aby utrzymać ciepło w kominku, piecu lub ognisku, należy zaopatrzyć się w odpowiednie schronienie, dzięki któremu kłody, bale i inne drewno opałowe zachowają swoją cenną wartość.

Cena w momencie recenzji: 347 zł

Domek na drewno 130x60x168 cm wykonany z drewna sosnowego z zadaszeniem

Dobry zapas drewna wymaga przestronnej i dobrze wykonanej chaty z bali. Jeśli ogrzewasz swój dom, domek lub chatę głównie lub tylko od czasu do czasu piecem lub kominkiem, docenisz posiadanie drewna pod ręką i dobrze wysuszonego bez zagrożenia deszczem, śniegiem lub wilgocią. Domek z litego drewna sosnowego jest bez wątpienia właściwym wyborem. Dzięki imponującym wymiarom: 130 cm szerokości, 60 cm głębokości i 168 cm wysokości, pomieści naprawdę solidny zapas drewna opałowego.

Cena w momencie recenzji: 631 zł

Domek ogrodowy 457×244 cm w nowoczesnym wzornictwie

Plastikowy domek ogrodowy Dekorhome o wymiarze 457×244 cm służy do przechowywania i sprawnego chowania rzeczy. Wykonana jest z trwałego materiału, który nie wymaga dodatkowej, specjalnej obróbki. Dzięki temu nie wymaga on konserwacji. Domek z tworzywa sztucznego w szarym wykończeniu sprawia, że materiał jest odporny na warunki atmosferyczne. Posiada długą żywotność. Nie traci nic ze swojego wyglądu, kształtu, jakości. Materiał, który nie żółknie i nie staje się kruchy.

Cena w momencie recenzji: 15 912 zł

Extol Premium Accu Mower 8895610

Utrzymanie pięknie zagospodarowanego ogrodu wymaga również doskonałego wyposażenia. Świetnym pomocnikiem, który na pewno się nie zmarnuje, jest ta kosiarka żyłkowa Extol Premium Accu. Bez przewodu zasilającego można łatwo, szybko i wygodnie przycinać miejsca trudno dostępne dla kosiarki samojezdnej, a także obszary wokół ogrodzeń, krawężników czy drzew i krzewów.

Półka drewniana do wewnątrz i na zewnątrz

Jak sprawić, aby Twój dom, a zwłaszcza jego otoczenie, było jeszcze ładniejsze, przytulniejsze i tworzyło przyjemną atmosferę i oazę spokoju? Najpewniejszym rozwiązaniem jest drewno. Tutaj w formie drewnianej półki. Istota tkwi w samym materiale i jego wszechstronnym zastosowaniu. Ten praktyczny przedmiot będzie mile widziany i doceniany w każdym domu. Nadaje się do domu lub gdziekolwiek na zewnątrz, do ogrodu, na taras, balkon, itp.

Cena w momencie recenzji: 189 zł

1 2